Festool Комплект циркулярни дискове KSB-SORT/3 W 160x1,8
Диаметър 160.00 мм; Широчина на рязане 1.80 мм; Ø на отвора 20.00 мм; Дебелина на основния лист 1.20 мм
Original price was: 152.51 € / 298.28 лв..122.00 € / 238.61 лв. Current price is: 122.00 € / 238.61 лв..
Festool Комплект циркулярни дискове KSB-SORT/3 W 160x1,8
Диаметър 160.00 мм; Широчина на рязане 1.80 мм; Ø на отвора 20.00 мм; Дебелина на основния лист 1.20 мм
| Тегло | 0.700 кг |
|---|---|
| Размери | 23.60 × 26.10 × 3.00 см |
| EAN | 4014549453032 |
| REFCODE | KSB-SORT/3 W 160x1,8 |
| Размери (Д х Ш х В) (mm) | x x |
| Технически данни | Диаметър 160.00 мм; Широчина на рязане 1.80 мм; Ø на отвора 20.00 мм; Дебелина на основния лист 1.20 мм |
| Търговска информация | Тегло бруто 0.700 кг; Тегло нето 0.700 кг; Тегло бруто (kg) 0.700 кг; Тегло нето (kg) 0.700 кг; Тегло бруто 1.543 lb; Тегло нето 1.543 |
| Държава производител | DE |
| ETIM Класифициране | EC002237 |
| Ecl@ss Класифициране | 21011606 |
Essential-Set: Идеално оборудван за най-често срещаните приложения при рязане.
Силни страни и ползи
Приложение на продукта
указание
Съдържание на доставката
2 x циркулярен диск WOOD FINE CUT HW 160x1,8x20 WD42, циркулярен диск WOOD UNIVERSAL HW 160x1,8x20 W28
Гаранция all-inclusive--> Разберете повече