Festool Полираща гъба PS STF D150x30 BL/1
Диаметър 150.00 мм; Височина 30.00 мм
17.59 € / 34.40 лв.
Festool Полираща гъба PS STF D150x30 BL/1
Диаметър 150.00 мм; Височина 30.00 мм
| Тегло | 0.073 кг |
|---|---|
| Размери | 21.00 × 17.50 × 4.00 см |
| Продуктова група | Консумативи |
| Продуктов тип | Полираща гъба |
| EAN | 4014549280492 |
| REFCODE | PS STF D150x30 BL/1 |
| Размери (Д х Ш х В) (mm) | x x |
| Технически данни | Диаметър 150.00 мм; Височина 30.00 мм |
| Търговска информация | Тегло бруто 0.073 кг; Тегло нето 0.073 кг; Тегло бруто (kg) 0.073 кг; Тегло нето (kg) 0.073 кг; Тегло бруто 0.161 lb; Тегло нето 0.161 |
| Държава производител | GB |
| ETIM Класифициране | EC003462 |
| Ecl@ss Класифициране | 21011390 |
Оставя бляскаво впечатление.
Силни страни и ползи
указание
Гаранция all-inclusive--> Разберете повече