Festool Преходник мек IP D215-LHS 225/2
Височина 5.00 мм; Диаметър 225.00 мм
33.94 € / 66.38 лв.
Festool Преходник мек IP D215-LHS 225/2
Височина 5.00 мм; Диаметър 225.00 мм
| Тегло | 0.102 кг |
|---|---|
| Размери | 27.50 × 25.50 × 3.00 см |
| Продуктова група | Консумативи |
| Продуктов тип | Преходник мек |
| EAN | 4014549113363 |
| REFCODE | IP-STF-D215/8/2x |
| Размери (Д х Ш х В) (mm) | x x |
| Технически данни | Височина 5.00 мм; Диаметър 215.00 мм |
| Търговска информация | Тегло бруто 102.000 г; Тегло нето 102.000 г; Тегло бруто (kg) 0.102 кг; Тегло нето (kg) 0.102 кг; Тегло бруто 0.225 lb; Тегло нето 0.225 |
| Държава производител | GB |
| ETIM Класифициране | EC003462 |
| Ecl@ss Класифициране | 21059290 |
Амортизатор за вибрациите.
Силни страни и ползи
Приложение на продукта
указание
Гаранция all-inclusive--> Разберете повече
















