Festool Шлифовъчна вата Vlies D150 MD 100 VL/10
Качество на абразива Vlies; Размер на зърната MEDIUM 100; Диаметър 150.00 мм
37.56 € / 73.46 лв.
Festool Шлифовъчна вата Vlies D150 MD 100 VL/10
Качество на абразива Vlies; Размер на зърната MEDIUM 100; Диаметър 150.00 мм
| Тегло | 0.323 кг |
|---|---|
| Размери | 17.50 × 17.00 × 13.00 см |
| Продуктова група | Консумативи |
| Продуктов тип | Шлифовъчна вата |
| EAN | 4014549254226 |
| REFCODE | STF D150 MD 100 VL/10 |
| Размери (Д х Ш х В) (mm) | x x |
| Технически данни | Размер на зърната MEDIUM 100; Диаметър 150.00 мм |
| Търговска информация | Тегло бруто 0.323 кг; Тегло нето 0.323 кг; Тегло бруто (kg) 0.323 кг; Тегло нето (kg) 0.323 кг; Тегло бруто 0.712 lb; Тегло нето 0.712 |
| Държава производител | GB |
| ETIM Класифициране | EC002196 |
| Ecl@ss Класифициране | 21011318 |
Флис шкурка за отшлифоване на ръжда, стари лакове и замърсявания.
Силни страни и ползи
Приложение на продукта
указание
Гаранция all-inclusive--> Разберете повече



















