Festool Защитна подложка PP D150/2
Диаметър 150.00 мм; Височина 2.00 мм
Original price was: 11.69 € / 22.86 лв..10.00 € / 19.56 лв. Current price is: 10.00 € / 19.56 лв..
Festool Защитна подложка PP D150/2
Диаметър 150.00 мм; Височина 2.00 мм
| Тегло | 0.066 кг |
|---|---|
| Размери | 19.00 × 16.00 × 0.80 см |
| Продуктова група | Консумативи |
| Продуктов тип | Защитна подложка |
| EAN | 4014549306178 |
| REFCODE | PP-STF D150/2 |
| Размери (Д х Ш х В) (mm) | x x |
| Технически данни | Диаметър 150 мм; Височина 2.00 мм |
| Търговска информация | Тегло бруто 0.066 кг; Тегло нето 0.066 кг; Тегло бруто (kg) 0.066 кг; Тегло нето (kg) 0.066 кг; Тегло бруто 0.146 lb; Тегло нето 0.146 |
| Държава производител | IT |
| ETIM Класифициране | EC003462 |
| Ecl@ss Класифициране | 21059290 |
Предпазва работния плот.
Силни страни и ползи
Приложение на продукта
указание
Гаранция all-inclusive--> Разберете повече