Festool Ролка шкурка Granat 115x25m P220 GR
Качество на абразива Granat; Размер на зърната P220; Размери 115 mm x 25 m
40.45 € / 79.11 лв.
Festool Ролка шкурка Granat 115x25m P220 GR
Качество на абразива Granat; Размер на зърната P220; Размери 115 mm x 25 m
| Тегло | 0.594 кг |
|---|---|
| Размери | 13.50 × 13.50 × 11.50 см |
| Продуктова група | Консумативи |
| Продуктов тип | Абразивна ролка |
| EAN | 4014549254011 |
| REFCODE | 115x25m P220 GR |
| Размери (Д х Ш х В) (mm) | x x |
| Технически данни | Размер на зърната P220; Размери 115 mm x 25 m |
| Търговска информация | Тегло бруто 0.594 кг; Тегло нето 0.594 кг; Тегло бруто (kg) 0.594 кг; Тегло нето (kg) 0.594 кг; Тегло бруто 1.310 lb; Тегло нето 1.310 |
| Държава производител | CH |
| ETIM Класифициране | EC002196 |
| Ecl@ss Класифициране | 21011318 |
Универсалност и гъвкавост.
Силни страни и ползи
Приложение на продукта
указание
Гаранция all-inclusive--> Разберете повече