Festool Ролка шкурка Granat 115x25m P80 GR
Качество на абразива Granat; Размер на зърната P80; Размери 115 mm x 25 m
44.08 € / 86.21 лв.
Festool Ролка шкурка Granat 115x25m P80 GR
Качество на абразива Granat; Размер на зърната P80; Размери 115 mm x 25 m
| Тегло | 1.052 кг |
|---|---|
| Размери | 16.50 × 16.50 × 11.50 см |
| Продуктова група | Консумативи |
| Продуктов тип | Абразивна ролка |
| EAN | 4014549253953 |
| REFCODE | 115x25m P80 GR |
| Размери (Д х Ш х В) (mm) | x x |
| Технически данни | Размер на зърната P80; Размери 115 mm x 25 m |
| Търговска информация | Тегло бруто 1.052 кг; Тегло нето 1.052 кг; Тегло бруто (kg) 1.052 кг; Тегло нето (kg) 1.052 кг; Тегло бруто 2.319 lb; Тегло нето 2.319 |
| Държава производител | CH |
| ETIM Класифициране | EC002196 |
| Ecl@ss Класифициране | 21011318 |
Универсалност и гъвкавост.
Силни страни и ползи
Приложение на продукта
указание
Гаранция all-inclusive--> Разберете повече