Festool Полиращ филц PF-STF-D150x6-H/5
Диаметър 150.00 мм; Височина 6.00 мм
40.14 € / 78.51 лв.
Festool Полиращ филц PF-STF-D150x6-H/5
Диаметър 150.00 мм; Височина 6.00 мм
| Тегло | 0.200 кг |
|---|---|
| Размери | 16.00 × 15.50 × 4.50 см |
| Продуктова група | Консумативи |
| Продуктов тип | Полиращ филц |
| EAN | 4014549073056 |
| REFCODE | PF-STF-D150x6-H/5 |
| Размери (Д х Ш х В) (mm) | x x |
| Технически данни | Диаметър 150.00 мм; Височина 6.00 мм |
| Търговска информация | Тегло бруто 0.200 кг; Тегло нето 0.200 кг; Тегло бруто (kg) 0.200 кг; Тегло нето (kg) 0.200 кг; Тегло бруто 0.441 lb; Тегло нето 0.441 |
| Държава производител | IN |
| ETIM Класифициране | EC003462 |
| Ecl@ss Класифициране | 21011390 |
Гаранция all-inclusive--> Разберете повече