Festool Шлифовъчна гъба Granat 98x120x13 60 GR/6
Размери (Д x Ш x В) 98 x 120.00 x 13.00 мм; Качество на абразива Granat; Размер на зърната 60
5.06 € / 9.90 лв.
Festool Шлифовъчна гъба Granat 98x120x13 60 GR/6
Размери (Д x Ш x В) 98 x 120.00 x 13.00 мм; Качество на абразива Granat; Размер на зърната 60
| Тегло | 0.135 кг |
|---|---|
| Размери | 30.00 × 22.30 × 19.70 см |
| Продуктова група | Консумативи |
| Продуктов тип | Шлифовъчна гъба |
| EAN | 4014549254035 |
| REFCODE | 98x120x13 60 GR/6 |
| Размери (Д х Ш х В) (mm) | x x |
| Технически данни | Размер на зърната 60; Размери 98 x 120 x 13 мм |
| Търговска информация | Тегло бруто 134.750 г; Тегло нето 134.750 г; Тегло бруто (kg) 0.135 кг; Тегло нето (kg) 0.135 кг; Тегло бруто 0.297 lb; Тегло нето 0.297 |
| Държава производител | GB |
| ETIM Класифициране | EC011940 |
| Ecl@ss Класифициране | 21011390 |
Перфектно ръчно шлайфане.
Силни страни и ползи
Приложение на продукта
указание
Гаранция all-inclusive--> Разберете повече





































