Festool Шлифовъчна вата Vlies D125 FN 320 VL/10
Качество на абразива Vlies; Размер на зърната FINE 320; Диаметър 125.00 мм
33.32 € / 65.17 лв.
Festool Шлифовъчна вата Vlies D125 FN 320 VL/10
Качество на абразива Vlies; Размер на зърната FINE 320; Диаметър 125.00 мм
| Тегло | 0.171 кг |
|---|---|
| Размери | 14.50 × 14.00 × 13.00 см |
| Продуктова група | Консумативи |
| Продуктов тип | Шлифовъчна вата |
| EAN | 4014549254264 |
| REFCODE | STF D125 FN 320 VL/10 |
| Размери (Д х Ш х В) (mm) | x x |
| Технически данни | Размер на зърната FINE 320; Диаметър 125.00 мм |
| Търговска информация | Тегло бруто 0.171 кг; Тегло нето 0.171 кг; Тегло бруто (kg) 0.171 кг; Тегло нето (kg) 0.171 кг; Тегло бруто 0.377 lb; Тегло нето 0.377 |
| Държава производител | GB |
| ETIM Класифициране | EC002196 |
| Ecl@ss Класифициране | 21011318 |
Флис шкурка за пришлифоване на повърхности.
Силни страни и ползи
Приложение на продукта
указание
Гаранция all-inclusive--> Разберете повече











