Festool V-образен фрезер нут HS S8 D14/7/90°
D 14.00 мм; NL 7.00 мм; GL 50.00 мм; Алфа 90.00 °; s 8 мм
24.24 € / 47.41 лв.
Festool V-образен фрезер нут HS S8 D14/7/90°
D 14.00 мм; NL 7.00 мм; GL 50.00 мм; Алфа 90.00 °; s 8 мм
| Тегло | 0.052 кг |
|---|---|
| Размери | 10.20 × 5.30 × 5.30 см |
| Продуктова група | Консумативи |
| Продуктов тип | V-образен фрезер нут |
| EAN | 4014549001011 |
| REFCODE | HS S8 D14/7/90° |
| Размери (Д х Ш х В) (mm) | x x |
| Технически данни | D 14.00 мм; NL 7.00 мм; GL 50.00 мм; Алфа 90.00 °; s 8 мм |
| Търговска информация | Тегло бруто 0.052 кг; Тегло нето 0.052 кг; Тегло бруто (kg) 0.052 кг; Тегло нето (kg) 0.052 кг; Тегло бруто 0.115 lb; Тегло нето 0.115 |
| Държава производител | DE |
| ETIM Класифициране | EC011860 |
| Ecl@ss Класифициране | 21180603 |
Силни страни и ползи
Приложение на продукта
указание
Гаранция all-inclusive--> Разберете повече














