Festool Заоблящ фрезер HW R3-OFK 500
Брой на зъбите 2; D 27.00 мм; R 3.00 мм
92.98 € / 181.85 лв.
Festool Заоблящ фрезер HW R3-OFK 500
Брой на зъбите 2; D 27.00 мм; R 3.00 мм
| Тегло | 0.085 кг |
|---|---|
| Размери | 10.20 × 5.30 × 5.30 см |
| Продуктова група | Консумативи |
| Продуктов тип | Заоблящ фрезер |
| EAN | 4014549114353 |
| REFCODE | HW R3-OFK 500 |
| Размери (Д х Ш х В) (mm) | x x |
| Технически данни | D 27.00 мм; R 3.00 мм |
| Търговска информация | Тегло бруто 0.085 кг; Тегло нето 0.085 кг; Тегло бруто (kg) 0.085 кг; Тегло нето (kg) 0.085 кг; Тегло бруто 0.187 lb; Тегло нето 0.187 |
| Държава производител | IL |
| ETIM Класифициране | EC011860 |
| Ecl@ss Класифициране | 21180606 |
Силни страни и ползи
Приложение на продукта
указание
Гаранция all-inclusive--> Разберете повече












