Festool Заоблящ фрезер HW R5-OFK 500
Брой на зъбите 2; D 27.00 мм; R 5.00 мм
108.80 € / 212.79 лв.
Festool Заоблящ фрезер HW R5-OFK 500
Брой на зъбите 2; D 27.00 мм; R 5.00 мм
| Тегло | 0.082 кг |
|---|---|
| Размери | 10.20 × 5.30 × 5.30 см |
| Продуктова група | Консумативи |
| Продуктов тип | Заоблящ фрезер |
| EAN | 4014549114551 |
| REFCODE | HW R5-OFK 500 |
| Размери (Д х Ш х В) (mm) | x x |
| Технически данни | D 27.00 мм; R 5.00 мм |
| Търговска информация | Тегло бруто 0.082 кг; Тегло нето 0.082 кг; Тегло бруто (kg) 0.082 кг; Тегло нето (kg) 0.082 кг; Тегло бруто 0.181 lb; Тегло нето 0.181 |
| Държава производител | IL |
| ETIM Класифициране | EC011860 |
| Ecl@ss Класифициране | 21180606 |
Силни страни и ползи
Приложение на продукта
указание
Гаранция all-inclusive--> Разберете повече












