Festool Заоблящ фрезер HW S8 D42,7/R15 KL
D 42.70 мм; NL 22.00 мм; GL 62.00 мм; R 15.00 мм; s 8 мм
106.86 € / 209.00 лв.
Festool Заоблящ фрезер HW S8 D42,7/R15 KL
D 42.70 мм; NL 22.00 мм; GL 62.00 мм; R 15.00 мм; s 8 мм
| Тегло | 0.123 кг |
|---|---|
| Размери | 10.20 × 5.30 × 5.30 см |
| Продуктова група | Консумативи |
| Продуктов тип | Заоблящ фрезер |
| EAN | 4014549001240 |
| REFCODE | HW S8 D42,7/R15 KL |
| Размери (Д х Ш х В) (mm) | x x |
| Технически данни | D 42.70 мм; NL 22.00 мм; GL 62.00 мм; R 15.00 мм; s 8 мм |
| Търговска информация | Тегло бруто 0.123 кг; Тегло нето 0.123 кг; Тегло бруто (kg) 0.123 кг; Тегло нето (kg) 0.123 кг; Тегло бруто 0.271 lb; Тегло нето 0.271 |
| Държава производител | IL |
| ETIM Класифициране | EC011860 |
| Ecl@ss Класифициране | 21180606 |
Силни страни и ползи
Приложение на продукта
указание
Гаранция all-inclusive--> Разберете повече
























