Festool Заоблящ фрезер HW S8 D19,1/R3 KL
D 19.10 мм; NL 10.00 мм; GL 50.00 мм; R 3.00 мм; s 8 мм
81.44 € / 159.28 лв.
Festool Заоблящ фрезер HW S8 D19,1/R3 KL
D 19.10 мм; NL 10.00 мм; GL 50.00 мм; R 3.00 мм; s 8 мм
| Тегло | 0.060 кг |
|---|---|
| Размери | 10.20 × 5.30 × 5.30 см |
| Продуктова група | Консумативи |
| Продуктов тип | Заоблящ фрезер |
| EAN | 4014549001165 |
| REFCODE | HW S8 D19,1/R3 KL |
| Размери (Д х Ш х В) (mm) | x x |
| Технически данни | D 19.10 мм; NL 10.00 мм; GL 50.00 мм; R 3.00 мм; s 8 мм |
| Търговска информация | Тегло бруто 0.060 кг; Тегло нето 0.060 кг; Тегло бруто (kg) 0.060 кг; Тегло нето (kg) 0.060 кг; Тегло бруто 0.132 lb; Тегло нето 0.132 |
| Държава производител | IL |
| ETIM Класифициране | EC011860 |
| Ecl@ss Класифициране | 21180606 |
Силни страни и ползи
Приложение на продукта
указание
Гаранция all-inclusive--> Разберете повече


























