Festool Шлайфблок Granat 69x98x26 220 GR/6
Размери (Д x Ш x В) 69 x 98.00 x 26.00 мм; Качество на абразива Granat; Размер на зърната 220
Original price was: 5.38 € / 10.52 лв..4.00 € / 7.82 лв. Current price is: 4.00 € / 7.82 лв..
Festool Шлайфблок Granat 69x98x26 220 GR/6
Размери (Д x Ш x В) 69 x 98.00 x 26.00 мм; Качество на абразива Granat; Размер на зърната 220
| Тегло | 0.140 кг |
|---|---|
| Размери | 14.00 × 10.00 × 8.00 см |
| Продуктова група | Консумативи |
| Продуктов тип | Шлайфблок |
| EAN | 4014549253731 |
| REFCODE | 69x98x26 220 GR/6 |
| Размери (Д х Ш х В) (mm) | x x |
| Технически данни | Размер на зърната 220; Размери 69 x 98 x 26 мм |
| Търговска информация | Тегло бруто 0.140 кг; Тегло нето 0.140 кг; Тегло бруто (kg) 0.140 кг; Тегло нето (kg) 0.140 кг; Тегло бруто 0.309 lb; Тегло нето 0.309 |
| Държава производител | GB |
| ETIM Класифициране | EC003462 |
| Ecl@ss Класифициране | 21011316 |
Перфектно ръчно шлайфане.
Силни страни и ползи
Приложение на продукта
указание
Гаранция all-inclusive--> Разберете повече























