Festool Шкурки Granat D225 P220 GR/25
Размер на зърната P220; Диаметър 225.00 мм; Качество на абразива Granat
Original price was: 46.56 € / 91.06 лв..38.00 € / 74.32 лв. Current price is: 38.00 € / 74.32 лв..
Festool Шкурки Granat D225 P220 GR/25
Размер на зърната P220; Диаметър 225.00 мм; Качество на абразива Granat
| Тегло | 0.444 кг |
|---|---|
| Размери | 24.50 × 23.50 × 5.50 см |
| Продуктова група | Консумативи |
| Продуктов тип | Шкурка |
| EAN | 4014549381038 |
| REFCODE | STF D225/128 P220 GR/25 |
| Размери (Д х Ш х В) (mm) | x x |
| Технически данни | Размер на зърната P220; Диаметър 225.00 мм |
| Търговска информация | Тегло бруто 444.000 г; Тегло нето 444.000 г; Тегло бруто (kg) 0.444 кг; Тегло нето (kg) 0.444 кг; Тегло бруто 0.979 lb; Тегло нето 0.979 |
| Държава производител | CZ |
| ETIM Класифициране | EC000173 |
| Ecl@ss Класифициране | 21011390 |
Когато шлайфате, използвайте GRANAT. За перфектни повърхности.
Силни страни и ползи
Приложение на продукта
указание
Гаранция all-inclusive--> Разберете повече





















































