Festool Шкурки Granat D225 P320 GR/25
Размер на зърната P320; Диаметър 225.00 мм; Качество на абразива Granat
46.56 € / 91.06 лв.
Festool Шкурки Granat D225 P320 GR/25
Размер на зърната P320; Диаметър 225.00 мм; Качество на абразива Granat
| Тегло | 0.383 кг |
|---|---|
| Размери | 23.50 × 24.50 × 6.00 см |
| Продуктова група | Консумативи |
| Продуктов тип | Шкурка |
| EAN | 4014549381069 |
| REFCODE | STF D225/128 P320 GR/25 |
| Размери (Д х Ш х В) (mm) | x x |
| Технически данни | Размер на зърната P320; Диаметър 225.00 мм |
| Търговска информация | Тегло бруто 383.000 г; Тегло нето 383.000 г; Тегло бруто (kg) 0.383 кг; Тегло нето (kg) 0.383 кг; Тегло бруто 0.844 lb; Тегло нето 0.844 |
| Държава производител | CZ |
| ETIM Класифициране | EC000173 |
| Ecl@ss Класифициране | 21011390 |
Когато шлайфате, използвайте GRANAT. За перфектни повърхности.
Силни страни и ползи
Приложение на продукта
указание
Гаранция all-inclusive--> Разберете повече





















































