Festool Шкурки Granat D225 P320 GR/5
Размер на зърната P320; Диаметър 225.00 мм; Качество на абразива Granat
13.45 € / 26.31 лв.
Festool Шкурки Granat D225 P320 GR/5
Размер на зърната P320; Диаметър 225.00 мм; Качество на абразива Granat
| Тегло | 0.133 кг |
|---|---|
| Размери | 26.00 × 29.00 × 0.50 см |
| Продуктова група | Консумативи |
| Продуктов тип | Шкурка |
| EAN | 4014549381113 |
| REFCODE | STF D225/128 P320 GR/5 |
| Размери (Д х Ш х В) (mm) | x x |
| Технически данни | Размер на зърната P320; Диаметър 225.00 мм |
| Търговска информация | Тегло бруто 133.000 г; Тегло нето 133.000 г; Тегло бруто (kg) 0.133 кг; Тегло нето (kg) 0.133 кг; Тегло бруто 0.293 lb; Тегло нето 0.293 |
| Държава производител | CZ |
| ETIM Класифициране | EC000173 |
| Ecl@ss Класифициране | 21011390 |
Когато шлайфате, използвайте GRANAT. За перфектни повърхности.
Силни страни и ползи
Приложение на продукта
указание
Гаранция all-inclusive--> Разберете повече





















































